Strūžānu pirmsskolas izglītības iestādē tiekas bijušie darbinieki

Publicēts 14.04.2014

Pavasaris Strūžānu pirmsskolas izglītības iestādē „Zvaniņš” iesākās ar interesantu, iestādes dzīvē nebijušu notikumu — 5.aprīlī te notika pirmsskolas darbinieku tikšanās svētki. Ciemos tika aicināti visi darbinieki, kuri strādājuši Strūžānu bērnudārzā laika posmā no 1960. līdz 2014.gadam. Bērnudārzam Strūžānos, kurš no 1960. gada līdz 1989.gadam atradās citās telpās, šogad apritētu 54.gadskārta. Savukārt tagadējā iestāde tika atklāta 1989.gada februāra sākumā, pirms 25 gadiem.

Svētku koncertu ar dziesmu “Māmiņai” atklāja skolotāju ansamblis, tad piecgadnieku un sešgadnieku grupas bērni dziedāja dziesmas, dejoja, skandēja dzejolīšus. Koncerta izskaņā mūzikas skolotājas izpildījumā skanēja dziesma „Atziedi dvēsele”.  Bērni ciemiņiem pasniedza skolotāju gatavotās dāvaniņas – skaistas ziedu kompozīcijas.

Pēc tam ciemiņi tika aicināti nelielā ekskursijā pa pirmsskolas iestādes telpām. Pasākuma gaitā skatījāmies fotogrāfijas, kuras ataino dažādus notikumus no iestādes dzīves. Darbinieki atsauca atmiņā spilgtākos notikumus no saviem darba gadiem. Tika organizētas rotaļas, dziedātas dziesmas, skanēja pat pašsacerētas dzejas rindas. Visus darbiniekus vienoja atkalredzēšanās prieks, kopīgas atmiņas un interesantas sarunas.

Pateicos bijušajiem pirmskolas darbiniekiem, ka atbalstīja mūsu iestādes kolektīva ideju un kuplā skaitā bija ieradušies uz satikšanās svētkiem. Paldies viesiem par jaukajiem apsveikuma vārdiem, par sirsnību un prieku.

„Vēlu rītiem labas domas,
dienām – darbu, kas piepilda sirdi,
vakariem – svētīgu nogurumu!”

Ilze Treikule

Strūžānu PII „Zvaniņš” vadītāja

Strūžānu bērnudārza darbinieki

Tiekas bijušie darbinieki

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0