Amatniekus un mājražotājus aicina uz tirdziņu pirts festivālā “Ozolpēriens”

Publicēts 10.06.2017

Rēzeknes novada Ozolaines pagasta Bekšu ciemā notiks pagastā un novadā nebijis pasākums- Pirmais pirts festivāls Latgalē “Ozolpēriens”. No 21.-23. jūlijam Ozolpēriens pulcēs pirtniekus, masierus, SPA meistarus un citus meistarus, kuru darbība ir saistīta ar pirtniecību un veselību no dabas. Patlaban savu dalību festivālā ir apstiprinājuši pirtnieki gan no Latvijas, gan- Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas, informācija par pasākumu trīs valodās atrodama šeit. http://www.ozolaine.lv/index.php/ozolperiens-2017

Festivāla laikā notiks arī amatnieku un mājražotāju tirdziņš, kuram var pieteikties iepazīstoties ar tirdzniecības nolikumu un aizpildot pieteikuma veidlapu. Īpaši priekšroka būs tirgotājiem, kuri piedāvās preces, kas būs saistītas ar pirts nozari- medus, zāļu tējas, koka un tekstila izstrādājumi pirtij, zāļu tējas u.tml.

Anita Matisane,
Nodibinājuma “Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā” vecākā konsultante

mob. +371 29678406
learn@rezeknesnovads.lv

Pirts festivāla programma

AfishaLVL4.1 4.2 4.3 4.4

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0