Tiskādu bērnu nams nosvinēja 20 gadu jubileju

11.03.2016

Izglītība

26. februārī Tiskādu Bērnu namā notika 20 gadu jubilejas pasākums, kurā sapulcējās darbinieki un audzēkņi, absolventi un draugi. Svinīgais pasākums tika atklāts ar Tiskādu Bērnu nama himnu.
Tiskādu bērnu namam ir jau 20 gadi! Neticami. Mūsu bērnu nams vienmēr ir bijis radošu ideju šūpulis, mājas, patvērums, dzīvesprasmju ieguves vieta, kur izauga brīnišķīgi, talantīgi bērni. Pa šiem divdesmit gadiem bija viss: gan saulainas, skaistas dienas, gan bezgala grūtas, gan lidojumi, gan kritieni, gan laimes brīži, gan rūgtas asaras, bet mēs to visu pārdzīvojām kopā. Kopā mācījāmies runāt un spēlēties, lasīt un zīmēt, mācījāmies draudzēties un mīlēt! Kopā svinējām svētkus, strādājam un atpūtāmies, ceļojām un satikām jaunus draugus.
Lai arī laiks nepielūdzami rit uz priekšu, tomēr atmiņas, kas saistītas ar bērnu namu, vienmēr glabāsies mūsu audzēkņu sirdīs, jo varbūt tieši šeit, bērnu namā, ir satikta pirmā mīlestība, iepazīti draugi, padarīti pirmie nedarbi. Šīs atmiņas – labas vai sliktas, priecīgas vai skumjas, patīkamas, vai ne visai, vienalga, tās ir un būs daļa no mūsu bērnu dzīves.
Svētku koncerta laikā bērni parādīja savus talantus: dziedāja, dejoja. Uz pasākumu atbrauca mūsu absolventi, kuri ar prieku atcerējās savus bērnības gadus, kurus pavadīja Tiskādu bērnu namā! Viņiem ir ar ko lepoties! Mūsu pasākumu apmeklēja draugi no Latvijas Bāreņu Biedrības un no fonda ,,Sirota.lv’, kā arī Silmalas pagasta pārvaldes vadītājs Eduards Grišuļonoks.
Paldies visiem, kuri atbrauca iepriecināt bērnus, paldies par jūsu atbalstu. Īpaši iepriecināja bērnus Vladislavs ar savu komandu, kuri pārstāv fondu sirota.lv. Kopā ar bērniem viņi dziedāja dziesmas par draudzību. Vladislavs pasniedza bērniem unikālo pulksteni ar bērnu fotogrāfijām!
Noslēgumā bērni baudīja svētku torti, mielojās pie svētku galda.
Sajūta, ka esi kādu iepriecinājis, ir neaprakstāma laime, lai cik enerģijas vai laika tas būtu prasījis, tas viss atgriežas ar milzīgu mīlestības enerģijas plūsmu.
Paldies visiem bērnu nama darbiniekiem par darbu, paldies, ka dāvājat bērniem bāreņiem savu mīlestību un gādību, atbalstu un atsaucību.
 
Olga Jakušenoka,
sociālā aprūpētāja
DSC_0270 DSC_0287 DSC_0312 DSC_0325
 

Click to listen highlighted text!