Vakance: Kaunatas vidusskolas direktors

Publicēts 27.03.2015

Rēzeknes novada pašvaldība līdz 31. martam plkst. 16:30 gaida pieteikumus vakantajam Kaunatas vidusskolas direktora amatam. Pretendentiem jāiesniedz motivācijas vēstule, aizpildīta pieteikuma anketa (lejupielādēt ŠEIT), izglītību apliecinošu dokumentu kopijas (oriģināls jāņem līdzi uz interviju), tālākizglītību apliecinošu dokumentu kopijas un Rēzeknes novada pašvaldības Kaunatas vidusskolas attīstības koncepcija (līdz 3 A4 lapām datorrakstā).

Dokumentus aploksnē ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības Kaunatas vidusskolas direktora amatu” līdz 31. martam plkst. 16:30 aicinām iesniegt personīgi pašvaldības administrācijas sekretārei 17.kabinetā, Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē, pa pastu vai sūtīt uz e-pasta adresi info@rezeknesnovads.lv.

Prasības pretendentiem: augstākā pedagoģiskā izglītība, valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, pieredze pedagoģiskajā, izglītības vadības jomā vai līdzīga rakstura koordinējošā, konsultatīvajā vai izglītojošā darbā, labas komunikācijas un sadarbības prasmes, psiholoģiskā noturība stresa situācijā, zināšanas vadības darba organizēšanas metodoloģijā, zināšanas izglītības satura un attīstības jautājumos, svešvalodu zināšanas, pieredze projektu darbā, IT lietošanas prasmes, vēlama autovadītāja apliecība.

Jāatzīmē, ka konkurss tiek organizēts vismaz divās kārtās – konkursa pirmajā kārtā komisija izvērtēs pretendentu pieteikumus un iesniegtos dokumentus, uz konkursa otro kārtu – interviju – tiks aicināti pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbildīs konkursa izvirzītajām prasībām.

Konkursa nolikums

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0