Jaunieši Valentīndienā apmeklē Čornajas bērnudārzu

17.02.2020

Jauniešiem

Šogad Valentīna diena Čornajā bija īpaša. Tieši 14. februārī Čornajas pagasta jauniešu centra “HORIZONTS” jaunieši devās ciemos pie Čornajas pagasta PII “Brīnumzeme” bērnudārza bērniem, lai iepriecinātu mazos, viņu sauktajā “Sirsniņu dienā”.
Bērnudārza bērnu actiņas mirdzēja un smaids nenorima, kad jaunieši rādīja paši savu sagatavoto leļļu teātra izrādi ar nosaukumu “Vardes lielā mīlestība.” Sižets bērniem bija pazīstams, jo pamats tika ņemts no populārās multfilmas “Maša un lācis”, bet tekstu un atribūtiku jaunieši sagatavoja paši.
Ar bērniem kopā vienmēr jautri darboties, tāpēc turpinājumā sekoja Evelīnas Ozolas balonu meistarklase. Katram bērnam kopā ar vecākiem, audzinātājām un jauniešiem bija iespēja pašiem no balona izveidot sunīti. Bija gan smiekli, gan balonu paukšķi, jo tas nav nemaz tik viegli izdarāms. Tomēr beigās visi kopā devās jautrā balonu dejā.
Noslēgumā, lai prieks izkustu uz mēles, bērni tika cienāti ar kūkām uz kociņa jeb “popkeikiem”, kas bija iesaiņoti kā dāvaniņas.
Ir liels gandarījums par to, ka viens otram varam dāvāt neviltotu prieku, smaidus un mīlestību “Sirsniņu dienā”.
Liels paldies jauniešiem par viņu iniciatīvu, it īpaši idejas autorei Endijai Mariannai Brolišai, kā arī leļļu māksliniecēm Sintijai Volānei, Angelīnai Ļvivskai un Evelīnai Ozolai. Paldies arī Ratnieku ciema meitenēm, kas no visas sirds čakli gatavoja garšīgo cienastu bērniem.
Lai sirds sasilda sirdis!
Sarmīte Broliša, Čornajas pagasta jaunatnes lietu speciāliste
Foto: Marija Vicka
IMG-20200215-WA0019 IMG-20200215-WA0020 IMG-20200215-WA0026 IMG-20200215-WA0039

Noklikšķini, lai noklausītos iezīmēto tekstu!