Valsts svētku pasākums Liepu pamatskolā

Publicēts 22.11.2018

Dabā novembris ir gada tumšākais un drūmākais mēnesis, bet Latvijai un tās iedzīvotājiem tas ir skaistākais laiks – mēs svinam savas valsts simtgadi. Tas ir laiks, kad izvirzām paši sev jaunus mērķus un vienojamies, kādas vērtības paņemsim līdzi savas valsts nākamajā simtgadē.

Sirsnīgs un mīļš pasākums 16. novembrī notika arī Liepu pamatskolā. Gan lielie, gan mazie skolas skolēni vienojās svētku koncertā par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienai. Svinīgajā koncertā skolēni radīja savu patriotisma stāstu. Koncerta vadītāji – Laura Greiškāne (9. klase) un Kristaps Kaupers (5. klase) – ar skaistām un emocionālām dzejas rindām, ar mīlestību, sirsnību un pacilātību veda klausītājus pa Latviju. Skanīgos priekšnesumus sniedza gan klašu kolektīvi, gan skolas interešu izglītības pulciņi – ‘’Liepiņa’’ un ‘’Mākonītis’’. Pasākuma dalībnieki savu mīlestību dzimtajai pusei pauda, izpildot visi kopā novada himnu.

Pēc pasākuma skolas kolektīvs sēdās pie skaisti klātiem galdiem, lai cienātos ar svētku pīrāgu. Lai mūs neatstāj kopības sajūta! Lai esam stipri un vienoti ikdienā! Saules mūžu Latvijai!

Inese Kokoreviča, Liepu pamatskolas skolotāja

DSC_0180 DSC_0183 DSC_0208

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0