Valsts svētku pasākums Maltā

Publicēts 21.11.2019

Svinot Latvijas Proklamēšanas 101. gadadienu, 18. novembrī plkst. 18:00 Maltas Kultūras namā notika svinīgs pasākums, ko iedziedāja sieviešu koris “Madariņa”, bet dzejas draugu kopa “Asni” visiem atgādināja, ka ,,mums ir jāturas pie Latvijas!’’

Maltas pagasta pārvaldes vadītājs Vitālijs Skudra, uzrunājot visus klātesošos, uzsvēra, ka ,,lielākā Latvijas bagātība ir cilvēki. Latvija – tie esam mēs paši. Mums ir jādara pašiem, nevis jāgaida, ka kāds darīs mūsu vietā.’’ Tāpēc jau tradicionāli lielākajiem darba darītājiem, kas ar savu darbu ir devuši ieguldījumu sava pagasta, novada un Valsts labā, tika pasniegti pateicības raksti. Šogad tika pasniegti 20 pateicības raksti.

Savukārt pasākuma otrajā daļā visiem bija iespēja noklausīties svētku koncertu “Latvijai un mīlestībai”, ko sniedza muzikālā apvienība “LA”, izpildot Imanta Kalniņa, Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna, Ulda Marhileviča u.c. latviešu komponistu dziesmas, kas klausītājus izveda cauri dažādiem Latvijas vēstures laikiem un ceļiem.

Mārītes Šadurskas teksts un foto

IMG_9089 IMG_9144f IMG_9151 IMG_9154 IMG_9156 IMG_9160

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0