Vērēmu pagasta Jauniešu centrs Valentīndienas noskaņās svin 5 gadu jubileju

Publicēts 28.02.2017

17. februārī Vērēmu pagasta Jauniešu centrs svinēja 5 gadu jubileju Valentīndienas noskaņās. Lai pasākums būtu izdevies, jaunieši tam gatavojās visu mēnesi — rakstīja scenāriju, gatavoja afišu, veidoja foto stūrīti, gatavoja telpām dekorācijas, atlasīja mūziku.

Atklājot pasākumu, tika pasniegti pateicības raksti Vērēmu pagasta aktīvākajiem jauniešiem Daigai Utānei, Antonam Škirmantam un Jānim Utānam, kas 5 gadu garumā atbalstīja JC darbību, piedalījās visos pasākumos un popularizēja Vērēmu pagasta vārdu Rēzeknes novadā.

Paldies jauniešiem no Dricāniem, Griškāniem, Ozolmuižas un Rēzeknes, kas ieradās un atbalstīja mūsu pasākumu.

Īpašs paldies mūsu atbalstītājiem Silverscreen Rēzekne, kas dāvāja divas dāvanu kartes uz filmu. To savā īpašumā ieguva vakara Romantiskākais pāris – Antons un Sabīne. Savukārt Ausmeņa Kebabs dāvanu kartes par piedalīšanos konkursos saņēma aktīvākie jaunieši no Dricāniem un Griškāniem.

Protams, dzimšanas diena nevar iztikt bez svētku tortes, kuru bija uzcepusi Daiga. Ievēloties vēlēšanos un nopūšot svecītes, visi jaunieši tika cienāti ar gardu torti.

Paldies jauniešiem, kas palīdzēja un atbalstīja, lai šis pasākums būtu izdevies!

 

Agita Gutāne,
Vērēmu pagasta Jaunatnes lietu speciāliste 

DSC_0024 (2) - Copy DSC_0176 (2) - Copy DSC_0205 (2) - Copy DSC_0239 (3) - Copy FB_IMG_1488198744967 - Copy

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0