Viļānos notiks tradicionālā Lauku diena

Publicēts 05.07.2018

SIA “Latgales lauksaimniecības zinātnes centrs”, APP “Agroresursu un ekonomiskas institūts” sadarbībā ar Viļānu novada pašvaldību aicina visus interesentus uz jau ierasto Lauku dienu Viļānos, kas norisināsies 12. jūlijā plkst. 10.30.

Pasākuma laikā notiks lauksaimniecības tehnikas demonstrējumi, apmeklētāji tiks iepazīstināti ar laukaugu audzēšanas tehnoloģiju agrotehnisko paņēmienu pētījumu rezultātiem, ar pākšaugu šķirnēm un to audzēšanas tehnoloģijām, ar vasaras rapša jaunākajām šķirnēm un to audzēšanas tehnoloģijām, ar kaņepju šķirņu audzēšanas tehnoloģijām, ar šķiedras linu kolekciju un selekciju, tiks salīdzinātas kartupeļu šķirnes un to audzēšanas tehnoloģijas, tiks demonstrēti bioloģiskās lauksaimniecības izmēģinājumi, kā arī sojas un lopbarības miežu izmēģinājumi.

Informācija par pasākumu:
Dr. Agr. Veneranda Stramkale, tālr. 29465004, e-pasts:llzc.vilani@gmail.com
Informācia par tehnikas demonstrējumiem:
Mg. Aldis Stramkalis, tālr. 26665575, e-pasts:aldis.llzc@gmail.com
Informācija par tirdzniecības iespējām:
Ērika Jermanova, tālr. 24864734, e-pasts: tirgus@vilani.lv

Lauku dienas norises vieta:
Viļānu – Rēzeknes šosejas 3. km
Apmeklētājus un dalībniekus, publicējot fotogrāfijas sociālajos tīklos (Instagram un Facebook), aicinām izmantot mirkļbirkas #EsLaukuDienā2018 un #Viļāni.
Tiksimies Lauku dienā Viļānos!

Afiša Lauku dienas

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0