Zemledus makšķerēšanas sacensības kaunatiešiem

Publicēts 20.03.2018

Kaunatas pagasta iedzīvotājiem vairāku gadu garumā ir izveidojusies lieliska ziemas tradīcija – zemledus makšķerēšanas sacensības. Vietējie iedzīvotāji labprāt piedalās sacensībās, tādā veidā popularizējot makšķerēšanu gan kā aktīvu atpūtu brīvā dabā, gan kā sanākšanu kopā, gan kā veidu, lai apskatītu tuvāko apkārtni. Šoreiz kaunatieši devās copē uz Ludzas novada Plisūna ezeru.

Agrā 17. marta rītā Kaunatas pagasta makšķerēšanas entuziasti sēdās autobusā, lai dotos ceļā. Galapunktā makšķerniekus sagaidīja Kaunatas pagasta sporta organizators Ēriks Silovs. Sacensību sākumā sporta organizators vēlreiz atgādināja sacensību nolikuma prasības un makšķerēšana varēja sākties.

Sacensības ilga piecas stundas. Kaut arī saule mijās ar spēcīgu vēju, tas netraucēja kaunatiešiem aktīvi darboties pie āliņģiem, cerībā uz lielāku lomu.

Sacensību noslēgumā notika lomu svēršana un rezultātu apkopošana.

1. vieta – Viktors Kraulis (2,466 kg)
2. vieta – Staņislavs Čurens ( 2,051 kg)
3. vieta – Voldemārs Verpakovskis ( 1,440 kg)

Lielāko zivi 0,236kg “ nocopēja ” Viktors Kraulis, mazāko zivi, 0,004kg, nomakšķerēja  Vladimirs Grišunovs

Dalībnieki tika apbalvoti ar diplomiem un dāvanām, kuras šogad sarūpēja biedrība “Rāznas nacionālā parka biedrība”. Liels paldies par atbalstu.

Pēc sacensībām dalībniekus sagaidīja pīrādziņi un karsta tēja. Bet visgaršīgākā bija zivju zupa, kura tapa turpat uz ugunskura. Paldies garšīgās zupas vārītājai Ainai Divanovskai.

Liels paldies Kaunatas pagasta pārvaldei par sniegto atbalstu zemledus sacensību organizēšanā. Paldies sporta organizatoram Ērikam Silovam, paldies šoferim Jāzepam Vjaksem par jauko braucienu un lielisko ugunskura kurināšanu.

Liels un sirsnīgs paldies visiem makšķerniekiem, kuri piedalījās sacensībās – Artūram Baltiņam, Igoram Meļničenko, Vasīlijam Aleksejevam, Rihardam Antonovam, Viktoram Kraulim, Staņislavam Čurenam, Jurim Čurenam, Andrim Potjomkinam, Staņislavam Marģevičam, Vladimiram Filatovam, Viktoram Grišunovam, Jurim Valeniekam, Jānim Brokānam, Voldemāram Skebelim, Vladimiram Grišunovam, Jānim Kazlovskim, Voldemāram Verpakovskim, Ambrozijam Baltiņam, Leonardam Silovam, Antonam Dubovskim, Ērikam Ruhmanam.

Uz tikšanos nākamajās zemledus makšķerēšanas sacensībās!

 

Ligita Jokste – Bogdanova,
Kaunatas tautas nama vadītāja un sacensību dalībniece

Autores foto

1 2 4 5

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0