Zemniekus aicina pieredzes apmaiņas braucienā

Publicēts 11.10.2019

LLKC Rēzeknes birojs, pasākuma “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” apakšpasākuma “Saimniecību un mežu apmeklējumu nodrošināšana” ietvaros, 2019. gada 25. oktobrī organizē pieredzes apmaiņas braucienu „Dzīvnieku ēdināšana (aitas) ražības, veselības un ilgmūžības nodrošināšanai”. Brauciena laikā tiks apmeklētas trīs saimniecības, kas veiksmīgi nodarbojas ar aitkopību – SIA “3D Development” Ērgļu novadā, SIA “TD Sveķi” Madonas novadā un ZS “Krūkļi” Varakļānu novadā.

Līdzmaksājums par dalību pieredzes apmaiņas braucienā ir 24.20 euro (t.sk. PVN). Dalības maksā iekļauts: transports, pusdienas un saimniecību apmeklējumi.

Dalībai mācībās aicinām pieteikties, zvanot pa tālr. 26588672 vai rakstot uz e-pastu kristiana.latkovska@llkc.lv. Dalībnieku skaits ierobežots!

reklāma mājaslapām (1318 x 934)

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0