Ziemassvētkos dāvināsim vietējo meistaru darinājumus!

Tuvojas Ziemassvētki un ir sācies dāvanu pirkšanas un gatavošanas prieks. Nodibinājums „LEARN” sadarbībā ar Rēzeknes reģiona lauku sieviešu biedrību (RRLSB) „Sidrabrasa” no 12. decembra līdz 16. decembrim Rēzeknes novada pašvaldības ēkas foajē organizē rokdarbu izstādi, kurā varēs iegādāties visdažādākos darinājumus Ziemassvētku dāvanām. Savukārt lielais Ziemassvētku tirgus LOBS LOBAM Rēzeknes novada pašvaldībā notiks 16. decembrī no plkst. 9.00 – līdz 13.00. Aicinām pieteikties tirgoties gribētājus, amatniekus un mājražotājus.
Dāvanas var nopirkt, bet vēl jaukāk tās sagatavot pašam, tāpēc 16. decembrī no 10.00 līdz 12.00 notiks arī radošās darbnīcas, kuru laikā varēs izgatavot pērlīšu rokassprādzi, dažādas dāvanas no otrreizējiem materiāliem un apgūt carvingu- augļu un dārzeņu dekoratīvo griešanu.
Mīļi gaidīti rokdarbu izstādē un Ziemassvētku tirgū Rēzeknes novada pašvaldībā!
Anita Matisane,
nodibinājuma "Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā" vecākā konsultante