Zvaigžņu lietus Kaunatas vidusskolā

Publicēts 31.07.2020

Ik gadu visa pasaule aiztur elpu, gaidot Oskara ceremoniju ASV, šogad viesi aizturēja elpu, sagaidot savas zvaigznes – Kaunatas vidusskolas absolventus izlaiduma ceremonijā 25. jūlijā. Atveroties durvīm, absolventus Kaunatas TN gaidīja sarkanais paklājs, fanfaras un vecāki ar skolotājiem. Audzinātāja Irēna Selivončika ieveda savus audzēkņus zālē, lai varētu saņemt vidējās izglītības atestātus un CE rezultātus.

Protams, Covid-19 šogad ir ieviesis savas korekcijas sabiedrības dzīvē un pasākumu norisē: ir ierobežots cilvēku skaits telpās, ir distance, roku dezinficēšana. Tajā pašā laikā daudzi pasākumi ir ieguvuši intīmāku noskaņu – nav viesu drūzmas, kņadas, šķiet, laiks ir mazliet palēninājis savu skrējienu un ļauj vairāk uzmanības pievērst notiekošajam, spilgtāk izjust mirkli. Arī izlaidumā absolventi saņēma nedalītu vecāku, skolotāju un klasesbiedru uzmanību. Katram no pasākuma vaininiekiem tika piešķirta kāda nominācija par viņa devumu skolas dzīvē. Pasākumu padarīja krāšņāku Ludzas BJC dejotāji no sporta deju kolektīva „Steps” Armīns Garbars un Ksenija Jekimenko (vadītāja Svetlana Seņkova-Anciferova), un soliste Kamila Makarova (skolotāja Evita Podoļeca). Ērika Peļņa un Ilze Verpakovska tika uzaicinātas parakstīties skolas Zelta grāmatā, kā ari saņēma Ministru prezidenta un Latgales plānošanas reģiona Pateicības rakstus par izciliem sasniegumiem mācību darbā un aktīvu līdzdalību skolas un sabiedriskajā dzīvē. Pēc sertifikātu saņemšanas katrs absolvents saņēma piemiņas zvaigzni no skolotāju rokām.

Kad bija izskanējuši pateicības vārdi, novada himna, absolventi pa sarkano paklāju un atvērtajām durvīm devās plašajā pasaulē, lai veidotu savām rokām kādu no pasaules ainām, paturot prātā, ka viņi vienmēr būs daļa no Kaunatas vidusskolas.

Ināra Paramonova
Foto: Elīna Selivončika

kaunata_izl1kaunata1 kaunata2 kaunata3 kaunata4 kaunata5

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0