Kontaktinformācija

EDI  scaled

Rēzeknes novada pašvaldības Sociālais dienests

Adrese: Atbrīvošanas aleja 95a, Rēzekne, LV-4601

Tālrunis: 64607194, 64607176, 64607184

E-pasts: socialais.dienests@rezeknesnovads.lv

Darba laiks: 8:00 – 16:30

Sociālie pakalpojumi Jautāt dienestam
Sociālā dienesta vadītāja
Vārds, UzvārdsSilvija Strankale
Tālrunis 64607194, 20223392
E-pasts silvija.strankale@rezeknesnovads.lv
Kabineta nr.5
Sociālā dienesta vadītājas vietniece, sociālā darbiniece
Vārds, UzvārdsInta Greivule – Loca
Tālrunis 64607176, 26531970
E-pasts inta.greivule@rezeknesnovads.lv
Kabineta nr.11
Vecākā sociālā darbiniece darbam ar bērniem un ģimenēm
Vārds, UzvārdsZita Bautre
Tālrunis 64607184, 26531497
E-pasts zita.bautre@rezeknesnovads.lv
Kabineta nr.6
Sociālā darbiniece
Vārds, UzvārdsSanita Tauriņa
Tālrunis 64607176, 26531970
E-pasts sanita.taurina@rezeknesnovads.lv
Kabineta nr.11
Sociālā darbiniece
Vārds, UzvārdsRita Žurzdina
Tālrunis 64607184, 26531497
E-pasts rita.zurzdina@rezeknesnovads.lv
Kabineta nr.6
Sociālā darbiniece
Vārds, UzvārdsLiene Skudra
Tālrunis 64607176, 26531970
E-pasts liene.skudra@rezeknesnovads.lv
Kabineta nr.11
Psiholoģe
Vārds, UzvārdsIlona Žabo
Tālrunis 26191979
E-pasts ilona.zabo@rezeknesnovads.lv
Kabineta nr.Apmeklētājus pieņem Vērēmu pagasta pārvaldē
Audriņu pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsSolvita Razgale
Tālrunis 64628241, 28322181
E-pasts Solvita.Razgale@rezeknesnovads.lv
Bērzgales pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsNatālija Platpīre
Tālrunis 22020507
E-pasts Natalija.Platpire@rezeknesnovads.lv
Čornajas pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsInta Vegileja, Marina Daniloviča
Tālrunis 64637599, 26343406
E-pasts Inta.Vegileja@rezeknesnovads.lv, Marina.Danilovica@rezeknesnovads.lv
Dricānu pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsIlze Tutāne, Inga Plaunova
Tālrunis 22011671
E-pasts Ilze.Tutane@rezeknesnovads.lv, Inga.Plaunova@rezeknesnovads.lv
Feimaņu pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsSvetlana Kvasova
Tālrunis 25703186
E-pasts Svetlana.Kvasova@rezeknesnovads.lv
Feimaņu pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsAnita Safonova
Tālrunis 29289623
E-pasts Anita.Safonova@rezeknesnovads.lv
Gaigalavas pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsAngelīna Spridzāne
Tālrunis 64644537, 26119105
E-pasts Angelīna.Spridzane@rezeknesnovads.lv
Griškānu pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsSvetlana Sprukte, Silvija Slūka
Tālrunis 64640507, 20223719
E-pasts Svetlana.Sprukte@rezeknesnovads.lv, Silvija.Sluka@rezeknesnovads.lv
Ilzeskalna pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsNellija Pujate
Tālrunis 64644583
E-pasts Nellija.Pujate@rezeknesnovads.lv
Kantinieku pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsJanīna Kirillova, Inese Zdanovska
Tālrunis 64640635, 20284142
E-pasts Janīna.Kirillova@rezeknesnovads.lv, Inese.Zdanovska@rezeknesnovads.lv
Kaunatas pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsIngus Trūlis
Tālrunis 26562755
E-pasts Ingus.Trulis@rezeknesnovads.lv
Lendžu pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsRaivo Petrovs, Natālija Platpīre
Tālrunis 64644734
E-pasts Raivo.Petrovs@rezeknesnovads.lv, Natalija.Platpire@rezeknesnovads.lv
Lūznavas pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsJekaterina Bondarenko, Anita Adejanova
Tālrunis 64607423, 25561503
E-pasts Jekaterina.Bondarenko@rezeknesnovads.lv, Anita.Adejanova@rezeknesnovads.lv
Mākoņkalna pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsInāra Samuša
Tālrunis 26373100
E-pasts Inara.Samusa@rezeknesnovads.lv
Maltas pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsIveta Novika
Tālrunis 64631336, 29289623
E-pasts Iveta.Novika@rezeknesnovads.lv
Maltas pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsAnita Safonova
Tālrunis 64631336
E-pasts Anita.Safonova@rezeknesnovads.lv
Maltas pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsSvetlana Kvasova
Tālrunis 64631336, 25703186
E-pasts Svetlana.Kvasova@rezeknesnovads.lv
Nagļu pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsBiruta Ieviņa
Tālrunis 20243232
E-pasts Biruta.Ievina@rezeknesnovads.lv
Nagļu pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsAngelīna Spridzāne
Tālrunis 26119105
E-pasts Angelina.Spridzane@rezeknesnovads.lv
Nautrēnu pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsRaivo Petrovs
Tālrunis 64628806, 28307447
E-pasts Raivo.Petrovs@rezeknesnovads.lv
Ozolaines pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsJekaterina Bondarenko, Anita Adejanova
Tālrunis 64640690, 25561503
E-pasts Jekaterina.Bondarenko@rezeknesnovads.lv, Anita.Adejanova@rezeknesnovads.lv
Ozolmuižas pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsĀrija Skromule
Tālrunis 25772281
E-pasts Arija.Skromule@rezeknesnovads.lv
Pušas pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsSvetlana Kvasova
Tālrunis 25703186
E-pasts Svetlana Kvasova@rezeknesnovads.lv
Pušas pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsIveta Novika
Tālrunis 29289623
E-pasts Iveta.Novika@rezeknesnovads.lv
Rikavas pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsBiruta Ieviņa
Tālrunis 64607083
E-pasts Biruta.Ievina@rezeknesnovads.lv
Sakstagala pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsInese Zdanovska, Janīna Kirillova
Tālrunis 64640566
E-pasts Inese.Zdanovska@rezeknesnovads.lv, Janina.Kirillova@rezeknesnovads.lv
Silmalas pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsVera Laškova
Tālrunis 64644842, 26449650
E-pasts Vera.Laskova@rezeknesnovads.lv
Silmalas pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsInāra Poļakova
Tālrunis 64644834, 26449650
E-pasts Inara.Polakova@rezeknesnovads.lv
Silmalas pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsTatjana Īlena
Tālrunis 64644842, 26449650
E-pasts tatjana.ilena@rezeknesnovads.lv
Silmalas pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsValentīna Krasutina
Tālrunis 64644842, 26449650
E-pasts Valentina.Krasutina@rezeknesnovads.lv
Stoļerovas pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsSilvija Slūka, Svetlana Sprukte
Tālrunis 64644193
E-pasts Silvija Sluka@rezeknesnovads.lv, Svetlana.Sprukte@rezeknesnovads.lv
Strūžānu pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsInga Plaunova, Ilze Tutāne
Tālrunis 20024335
E-pasts inga.plaunova@rezeknesnovads.lv, ilze.tutane@rezeknesnovads.lv
Vērēmu pagasta sociālais darbinieks
Vārds, UzvārdsAlla Dervinika, Natālija Platpīre
Tālrunis 64605903
E-pasts Alla.Dervinika@rezeknesnovads.lv, Natalija.Platpire@rezeknesnovads.lv


Drukājama versija

Click to listen highlighted text!