Kafijas Grauzdētava “KUUP”

Latgale ir patiesa, sirsnīga un silta. KUUP kafija ir silta – mēs esam mazi, bet patiesi, un no sirds gatavojam labu kafiju patiesiem cilvēkiem. Mums rūp cilvēki, un cilvēki dzer kafiju. Mums rūp, kādu kafiju dzer cilvēki. Mēs esam par draugiem. Kafijas cienītājs ir draugs. Draugs tiek pie kafijas – kafejnīcā, braucot ar auto, mājās – kafija ir blakus dažādos notikumos.

Kafijas grauzdētava KUUP piedāvā svaigi grauzdētu specializēto kafiju, ko ir iespējams iegādāties gan maltu - 250g, 500g iepakojumos, gan kafijas pupiņu veidā - 250g, 500g, 1kg iepakojumos.
Kafijas iepakojumus var iegādāties www.kuup.lv/produkti vai arī sadarbības partneru veikalos www.kuup.lv/izplatitaji

Kafijas grauzdētavas KUUP apmeklējums ietver: 

  • Latgales kafijas stāstu – kā kafijas pupiņas no kafijas audzētājvalstīm atceļo līdz Latgalei, kas ir “specialty” kafija, kā notiek kafijas grauzdēšana;
  • kafijas grauzdēšanas procesa demonstrējumu;
  • kafijas degustāciju – iespēja degustēt sev tīkamus svaigi grauzdētas kafijas dzērienus no dažādām valstīm;
  • iespēju iegādāties Latgales kafiju – BRAZILEJIS NAKTS, KOLUMBEJIS FLIRTS, JEZUPA ETIOPEJIS SAPYNS, PYNAKLU JURS, MALNAIS ONTONS.

Grauzdētavas apmeklējumi tiek organizēti cilvēku grupām no 5 līdz 25 cilvēki. Aicināti visi interesenti. Esam draudzīgi arī bērniem – kamēr vecāki malkos kafiju, bērnus cienāsim ar piena kokteiļiem un šokolādes dzērieniem. Grauzdētavas apmeklējuma ilgums no 1-2h. Apmeklējuma cena pieaugušjiem - 10 Eiro (ar PVN) no personas, bērniem (no 10 līdz 18 gadu vecuma) - 5 Eiro (ar PVN). Obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni +371 28760376 vai e-pastu info@kuup.lv.

Runājam latviešu, krievu un angļu valodā. Protams arī latgaliski!

Mēs vienmēr esam pazinuši labu kafiju.
Pietiek meklēt, esam priecīgi tajā ar jums dalīties! NĀC CIEMOS!

Adrese Viraudas iela 5, Lendži, Lendžu pagasts, Rēzeknes novads
Koordinātes 56.58294215464538; 27.509902856441418
Tālrunis +371 2 8760376
E-pasts info@kuup.lv
Mājas lapa www.kuup.lv
Click to listen highlighted text!