28. aprīlī Preiļos notika Vislatvijas pasākums – V Latvijas Tūrisma informācijas tirgus.

Publicēts 02.05.2018

Šādi tūrisma tirgi dažādās Latvijas pilsētās tiek rīkoti jau vairākus gadus, lai pietuvinātu tūrisma informācijas pieejamību reģionu iedzīvotājiem. Tiesības organizēt kārtējo Latvijas Tūrisma informācijas tirgu, iegūst izlozes ceļā un nākamā – 2019. gada tūrisma tirgus norises vieta būs Madona.
Lai palielinātu apmeklētāju plūsmu, tūrisma tirgus pasākums Preiļos bija savietots ar Preiļu pavasara gadatirgus norises laiku, kad varēja iegādāties dažādu amatnieku un mājražotāju produkciju kā arī lielā vairumā stādus un augļu kokus.
Uz Vislatvijas tūrisma tirgu Preiļos bija ieradušies pārsvarā Latgales un Vidzemes tūrisma informācijas centru darbinieki mazāk no Kurzemes. Arī Lietuvas tūrisma informācijas centru pārstāvji iepazīstināja ar savu tūrisma piedāvājumu.
Tirgus pasākumu papildināja pašdarbnieku kolektīvu uzstāšanās, kā arī iespēja piedalīties dažādās konkursos un loterijās.
Rēzeknes novada tūrisma informācijas materiālu klāstu papildināja tikko nodrukātais tūrisma izdevums “Rāznas nacionālā parka un tuvākās apkārtnes tūrisma ceļvedis.” Apmeklētājus interesēja informācija par Lūznavas muižu, aktīvās atpūtas iespējām Rēzeknes novadā, Rēzeknes pilsētas un citu novadu tūrisma piedāvājums.

Rēzeknes novada TIC vadītāja Ligita Harčevska
Aleksandra Lebeda foto

Capture_preili_tirgus2Capture_tirgus_preili2 Capture_tirgus+preili1

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0