Adamovas internātpamatskolas pārstāvji apmeklē Kipru

Publicēts 25.06.2014

Adamovas speciālās internātpamatskolas audzēkņi skolotāju pavadībā Comenius projekta „Pamata kompetenču izveide karjeras izglītībā” ietvaros apmeklēja Kipru, tās galvaspilsētu Nicosia, kur notika projekta 3. tikšanās reize. Projekta dalībnieki no Lietuvas, Itālijas, Polijas, Kipras un Latvijas prezentēja iepriekš veikto aptauju rezultātus, vienojās par projekta logo izveidi. Mājinieki ar vislielāko prieku iepazīstināja „projekta draugus” ar savām tradicionālajām dejām, mūziku, ēdieniem, daiļamatu meistaru darbu, ikdienas ritmu, bija dažādas ekskursijas. Kipra bagāta ar arheoloģisku izrakumu vietām, muzejiem. Katrs brauciena dalībniekam bija iespēja pārbaudīt un pilnveidot savas angļu valodas zināšanas. Viens no spilgtākajiem pārsteigumiem – atpūta vienā no skaistākajām Vidusjūras pludmales vietām. Brauciens uz Kipru Adamovas skolas komandu uzlādēja ar pozitīvu noskaņojumu un dāvāja brīnišķīgas atmiņas.

Iveta Rundāne
Adamovas speciālās internātpamatskolas skolotāja

Adamovas audzēkņi Kiprā

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0