Aicina Rēzeknes novada skolotājus un uzņēmējus pieteikties IKT gada balvai “Platīna Pele 2015”

Publicēts 21.10.2015

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) izsludina pieteikšanos Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) balvai “Platīna Pele 2015”. Balva tiks pasniegta jau devīto gadu, un tās mērķis ir apzināt un cildināt risinājumus pārvaldei un biznesam, izstrādātās mobilās lietotnes un labākos e-skolotājus.

Kategorijas “Labākais e-skolotājs” partneris — sabiedrība Tilde — Labākajam e-skolotājam piešķir naudas prēmiju, kuras kopējais fonds ir 2000 EUR (ietverot nodokļus). Prēmijas mērķis ir iedvesmot un motivēt pedagogus mācību procesā izmantot digitālos mācību līdzekļus, radīt izcilus piemērus, kā IKT sniegtās iespējas izmantot izglītības mērķu sasniegšanā dažādos mācību priekšmetos. Skola, kuru pārstāv prēmiju saņēmušais skolotājs, balvā saņem arī letonika.lv gada abonementu un Tildes Birojs gada abonementu — tādējādi skolas tiek mudinātas pieteikt savus pretendentus balvai “Platīna pele” un tiek veicināta moderno tehnoloģiju ienākšana skolās.

Detalizēta informācija par konkursu, tā nolikums un pieteikuma formas pieejamas LIKTA mājaslapā. Pieteikumus Latvijas IKT balvai “Platīna Pele 2015” var nosūtīt elektroniski līdz 23. oktobrim uz e-pastu office@likta.lv. Balvas tiks pasniegtas 3. decembrī LIKTA gadskārtējā konferencē.

Plašāka informācija atrodama pielikumā.

 

 

Toms Kursītis,
LIKTA pārstāvis,
tel. 26197297

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0