Aicina Rēzeknes novada stipro skrējiens “Bākys Trokīs”

Publicēts 05.06.2016

Vēlies pavadīt mierīgu svētdienas dienu adrenalīna un traku piedzīvojumu pilnā gaisotnē kopā ar draugiem? Tevi gaida Rēzeknes novada stipro skrējiens “Bākys Trokīs” (“Bākas Trakais”), kas notiks12. jūnijā, Ūdenstūrisma attīstības centrā “Bāka” Gaigalavas pagastā!

“Bākys Trokīs” ir atraktīvas izturības un spēka pārbaudes sacensības brīvā dabā, kas ietver ne tikai skriešanas, bet arī dažādu veiklības un spēka disciplīnas elementus – siena ruļļu barjeras, ūdens šķēršļus, kā arī purva brikšņu takas aptuveni 5 kilometru garā distancē apkārt Kvāpānu dīķim.

Stipro skrējiena individuālajos startos noskaidrosim “Bākys Trokūs” vīriešu un sieviešu konkurencē, savukārt komandu startos noskaidrosim, kurš tad ir Rēzeknes novada “Trokīs četrinīks”!

“Bākys Trokīs” stipro skrējienu organizē Rēzeknes novada pašvaldība, skrējienu atbalsta: RSEZ SIA “VEREMS”, Z/S “Zvejnieki”, “RDK Service” un Ūdens tūrisma centrs “Bāka”.

Cik troks esi tu?

Sīkāka informācija par skrējienu nolikumā.

Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada pašvaldības
Jaunatnes lietu speciālists

Mob.: +371 259 22018

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0