Aicina uz O’Mammas Gadatirgu Rēzeknē

Publicēts 08.12.2014

13. decembrī no pl. 08.00 līdz 16.00, Atbrīvošanas alejā 138, Rēzeknē, (bijušajā ”SELVER” veikala autostāvvietā), notiks “O’Mammas Gadatirgus”, kurā piedalīsies mājražotāji un amatnieki no visas Latvijas, kā arī ciemiņi no Lietuvas un Igaunijas. Kā informēja tirdziņa organizators Sandijs Golovenko, programmā paredzēta arī vizināšanās ar zirgiem, atrakcijas, konkursi, pārsteigumi un degustācijas. Apmeklētāji varēs nogaršot Ziemassvētku piparkūkas un tikko ceptas pankūkas, sasildīties ar karstvīnu.  Savu produkciju gadatirgū piedāvās arī Rēzeknes novada zemnieki, amatnieki un mājražotāji, Rēzeknes invalīdu biedrība un pensionāru sociālo pakalpojumu centrs ar saviem pašdarinātiem rokdarbiem, Rēzeknes Jauniešu domes labdarības tirdziņš ”Cilvēks cilvēkam”, kā arī ciemiņi no citiem novadiem:

Daugmales Jāņa medus, Z/S Vārpas (Eleja) ar dārzeņiem, Z/S Kurmīši ar tējām, maiznieki no Lielvārdes, Z/S Zarumi (Ķegums) amatnieki, Z/S Zutiņi ar pupām, zirņiem un miltu izstrādājumiem, Agnese Skudra (Lapmežciems) ar mājas kūpinātām vistām un gaļas kūpinājumiem, Piparkūku namiņš (Rīga), Beku Bode (Lielvārde), Z/S Jaunkalēji ar lauku maizi, Z/S Krišjāņi (Bauska) dažādu garšu sieri, Līgatnes vīnu darītava, Radošo prasmju ciems (Aglona), SIA Pakalnieši (Gulbene) ar sieru, Mū Siers (Gulbene), Z/S Kalns (Preiļi) mājas vīns, Darida ar adītām zeķēm un šalēm, Viļānu piens, Ligita Daļecka (Sigulda) ar dzintara un lina izstrādājumiem, Piebalgas Porcelāna Fabrika, Aigars Andersons(Talsi) amatniecība/keramika, Aglonas maizes muzejs un daudzi citi, kas savu produkciju Rēzeknē piedāvās pirmo reizi.

Laipni aicināti ”O’Mammas Gadatirgū”.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0