Aicina veidot dāvanu Latvijai 97. dzimšanas dienā!

Publicēts 06.10.2015

Mēs esam Latvijas tauta. Mēs esam Latvijai vajadzīgi ar gatavību par viņu gādāt, viņu mīlēt un cienīt. Ar mūsu valsts sasniegumiem mēs varam lepoties, problēmas – risināt. Katrs visniecīgākais, bet godprātīgi paveikts darbs savas dzimtās puses labā, katrs pasākums, kas vairo līdzcilvēku prieku, vairo arī mūsu valsts stiprumu, skaistumu un labo vārdu. Sagaidot Latvijas Valsts Proklamēšanas 97. gadadienu, aicinu turpināt iesākto tradīciju „Dāvana Manai Latvijai”!

Dāvana Latvijai var būt: iestādīts koks, ierīkota puķu dobe, sakopts dabas stūrītis, apgleznota siena, izveidota kolāža, sakomponēta dziesma, sarakstīta dzeja, paveikts labs darbs …, cik vien sniedzas katra fantāzija.

Informāciju par dāvanām Latvijai sūtiet uz e-pastu: majaslapai@rezeknesnovads.lv

Izglītības pārvaldes vārdā,
vadītāja Lilija Žukovska

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0