Aicinām pieteikt pretendentus Atzinības raksta saņemšanai

Publicēts 25.09.2015

Rēzeknes novada pašvaldība līdz 28. oktobrim pl. 16:30 aicina pieteikt pretendentus Rēzeknes novada augstākā apbalvojuma – Atzinības raksta – saņemšanai. Pretendentus var pieteikt septiņās nominācijās: „Sabiedriskā aktivitāte”, „Ekonomika un tautsaimniecība”, „Izglītība, zinātne un sports”, „Veselības aprūpe un sociālais darbs”, „Kultūra”, „Darbs pašvaldībā” un „Darbs valsts pārvaldē”.

Pieteikumus drīkst iesniegt Rēzeknes novada pagastu pārvaldnieki, domes deputāti, novada pašvaldības izpilddirektors, pašvaldības administrācijas nodaļu vadītāji, pašvaldības iestāžu vadītāji, pašvaldības kapitālsabiedrību valdes locekļi, Rēzeknes novada uzņēmēju konsultatīvā padome un iedzīvotāju konsultatīvās padomes.

Pieteikums augstajam apbalvojumam var iesniegt Rēzeknes novada pašvaldības administrācijā (Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95A, 17. kabinetā, pie sekretāres) vai elektroniski, sūtot uz e-pastu: info@rezeknesnovads.lv. Pieteikuma anketu var lejupielādēt ŠEIT.

Atzinības raksti kopā ar dāvanu – Latvijas Bankas šoruden izdoto kolekcijas monētu „Rainis un Aspazija” – tiks pasniegti Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītajā svinīgajā pasākumā 17. novembrī pulksten 14.00 Gaigalavas kultūras namā.

Madara Ļaksa
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0