Aicina Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts Maltā!

Publicēts 21.01.2016

Svētdien, 24. janvārī, turpināsies Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta sezona. Maltā un Spuņciemā norisināsies pirmie sabraukumi čempionāta vecākajā vecuma grupā – 2001. gadā dzimušajām un vecākām futbolistēm. Šajā nedēļas nogalē čempionāta cīņas uzsāks šīs vecuma grupas otrās divīzijas komandas.

Latvijas meiteņu telpu futbola čempionātā šosezon pirmoreiz ieviests vecākās vecuma grupas komandu sadalījums divīzijās, kas nodrošina konkurētspējīgu čempionāta norisi un taisnīgāku grupu sadalījumu. Komandas startē divās divīzijās, katrā no tām norisinoties divu grupu mačiem.

Svētdien Maltas daudzfunkcionālā zāle Sporta ielā 5A uzņems pirmo otrās divīzijas A grupas sabraukumu, kurā spēkiem mērosies futbolistes no Rīgas Futbola skola 1, SK Imanta, Ludzas SS – Rēzeknes BJSS, Rēzeknes novada BJSS – Preiļu BJSS un Riga United FC 2 komandām. Dienas gaitā komandas aizvadīs kopumā piecas spēles, katrai no tām ilgstot 2×15 minūtes. Pirmā mača sākums plkst. 12:00, bet noslēdzošā sabraukuma spēle sāksies plkst. 14:40.

Afiša

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0