Aizritējis pirmais Rēzeknes novada ielu deju festivāls „Freestyle Spring 2015”

Publicēts 03.06.2015

30. maijā Maltas kultūras namā notika ielu deju festivāls „Freestyle Spring 2015”. Visas dienas garumā bija iespēja piedalīties breika deju un graffiti meistarklasēs. Dalībnieki tika pārstāvēti dažādās jauniešu vecuma grupās no 9 līdz 30 gadiem. Ar lielu interesi jaunieši vēroja deju pasniedzēja Kaspara (Anglija) meistarklases. Iedvesmojoties no meistariem, jaunieši apdrukāja gan T-kreklus, gan skicēja dažādus graffiti zīmējumus ar Rēzeknes novada logo.

Skatītājiem bija iespēja piedalīties dažādos konkursos un laimēt dāvanu kartes no „Ausmeņa Kebabs”, kā arī vērot profesionālu dejotāju sniegumu uz skatuves. Uz deju grīdas notika spraigas deju cīņas starp dažādām Latvijas pilsētām. Dalībnieki bija mērojuši ceļu no Rīgas, Cēsīm, Valmieras, Daugavpils, Jēkabpils un Rēzeknes. Ielu deju ritmi piepildīja Matas KN visas dienas garumā, jo deju cīņas bija spraigas un iespaidīgas. Katrs dalībnieks rādīja savu labāko sniegumu ielu deju stilos. Atbraukušie Rēzeknes novada jaunieši un bērni festivāla laikā guva pozitīvas emocijas un atklāja saulainu vasaras brīvlaiku!

Paldies „Ausmeņa Kebabs”, veikalam „Zaļais” un „Microlines”. Īpašs paldies Rēzeknes novada pašvaldībai.

Tiksimies nākamgad!

Pasākuma organizators
Edgars Jukna
Foto: Ritvars Pujats

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0