Aizvadīta Rēzeknes novada kausa izcīņa hokejā

Publicēts 16.04.2019

Sestdien, 13. aprīlī,   Daugavpils ledus hokeja hallē norisinājās Rēzeknes novada kausa izcīņa hokejā, kur ātrākā komandu sporta veida laukumā tikās septiņas jauniešu un vīru komandas no Rēzeknes novada un Ludzas novada Cirmas pagasta.

Kausa izcīņā kopumā tika aizvadītas 13 spēles, kuru rezultātā 1. vietu kopvērtējumā izcīnīja Ludzas novada komanda “Cirma”, kura tikai pēcspēlēs soda metienos pārspēja Rēzeknes novada komandu ”Rezgols” (ar rezultātu 2:1). Mazajā finālā arī tikai ar vienu vārtu pārsvaru (ar rezultātu 3:2), 3. vietu izcīnīja Ozolaines pagasta komanda “Ritiņi”, pārspējot Griškānu pagasta komandu “Griškāni”.

Uz tikšanos ledus laukumos!

Aivars Mežatučs, Rēzeknes novada pašvaldības Jaunatnes lietu speciālists

hokejs1 hokejs2hokejs3 hokejs4 hokejs5

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0