Aizvadītas Nautrēnu pagasta iedzīvotāju sacensības volejbolā

28.02.2017

Sports

25. februārī Rēzeknes novada Nautrēnu pagastā biedrība “Rogovkīši” rīkoja pagasta iedzīvotāju sacensības volejbolā, kurās tika pieaicināta arī Bērzgales pagasta volejbola komanda. Sacensību mērķis – popularizēt volejbolu veselīgam dzīvesveidam, kā arī pēc iespējas vairāk iesaistīt pagasta iedzīvotājus sporta aktivitātēs. Dalībnieki varēja būt jebkura vecuma Nautrēnu pagasta iedzīvotāji, komandā 3 vīrieši un 2 sievietes. Patīkami, ka atsaucās un sacensībās piedalījās piecas komandas. Spēļu norise bija ļoti spraiga un vairāki seti beidzās pat ar rezultātu 29:27.
Pirmo vietu izcīnīja komanda “Bērzgale”, komandā spēlēja Viktorija Žukova, Anna Tripane, Oļegs Žukovs, Artis Zvīdris, Matīss Teodors Seleckis un Lauris Lelis. Otrā vieta tika komandai “Rodņa”, to pārstāvēja Sandris Turlajs, Valdis Žogots, Jānis Mazurs, Marija Mazure, Inita Berne, Elvīra Ludborža. Trešajā vietā ierindojās komanda “Zaļie kāposti’, kurā spēlēja Linda Bumbiša, Katrīna Rudzīte, Guntis Spruksts, Salvis Gutāns, Oskars Ivulāns. Godalgoto vietu ieguvēji tika apbalvoti ar medaļām un diplomiem. Ceturtā vieta komandai “Kodols”, kurā cīnījās Leonida Obrumane, Irēna Rancāne, Jānis Pujats, Andris Brīvers un Vitolds Miglinieks. Savukārt piektā vieta komandai “MES”. Tās sastāvā bija Aigars Augstkalns, Aigars Pokuļs, Juris Beziks, Evita Lukšāne un Velta Drule.
Sacensību gaitā katram tika dota iespēja noteikt labāko spēlētāju vīriešu un sieviešu konkurencē. Par labākajiem pārliecinoši tika atzīti Sandris Turlajs un Inita Berne (abi no komandas “Rodņa). Tāpat tika apbalvota pieredzes bagātākā spēlētāja – Leonida Obrumane un jaunākā spēlētājā – Viktorija Žukova. Medaļas un balvas sponsorēja jumta segumu tirgotājs “Balex Metal”. Visas dienas gaitā sportisti varēja cienāties ar tēju, kafiju un picām, ko bija sarūpējusi Mazuru ģimene.
Paldies sacensību galvenajam tiesnesim Oļegam Žukovam, kā arī Ingai Vigulei, Mārītei Zubko, Terēzei Kūkojai un Andrim Brīveram par atbalstu sacensību organizēšanā.
Biedrības “Rogovkīši” valdes locekle Marija Mazure
1.vietas ieguvēji komanda  2.vietas ieguvēji komanda  3.vietas ieguvēji  FullSizeRender-01 IMG_5991 IMG_5992

Noklikšķini, lai noklausītos iezīmēto tekstu!