Aktivitātes globālajā izglītībā Rēzeknes novada projektā „Globālās skolas: EYD 2015”

Publicēts 07.03.2016

Skolēnu pavasara brīvdienu laikā četrās novada vidusskolās notiks NVO praktiskās aktivitātes GLOBĀLAJĀ IZGLĪTĪBĀ pirmsskolas un sākumskolas posmā. Nodarbības tiks rīkotas Rēzeknes novada pašvaldības projekta „Globālās skolas: EYD 2015” Nr. DCI-NSAED/2014/1#188450345# ietvaros.

NVO praktiskajās aktivitātēs aicināti piedalīties projektā iesaistīto Rēzeknes novada izglītības iestāžu pedagogi. Pedagogu sadalījumu pa izglītības iestādēm ir apstiprinājusi Rēzeknes novada Izglītības pārvalde.

Nodarbību laiks: Kaunatas vidusskolā 14. martā, Maltas vidusskolā 15. martā, Dricānu vidusskolā 16. martā, Nautrēnu vidusskolā 17. martā, tās paredzētas no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Šī gada 2. martā noslēdzās konkurss par NVO praktisko aktivitāšu  Rēzeknes novada pirmsskolas un sākumskolas pedagogiem vadīšanu projekta ietvaros, tajā uzvarēja NVO “ZAĻĀ BRĪVĪBA” lektori, kuriem ir liela pieredze globālās izglītības jomā.

Tāpat informējam, ka šī gada 18. martā Rēzeknes novada administrācijas telpās no plkst. 10.00 līdz 17.00 turpināsies 48 stundu globālās izglītības profesionālās pilnveides programma Rēzeknes novada pirmsskolas un sākumskolas pedagogiem, kuru vadīs Izglītības attīstības centra lektori.

Projekta darba grupa

Untitledek

Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ievietotās informācijas jebkuru iespējamo pielietojumu.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0