Apmācības aktīvākajiem sociālajiem darbiniekiem

Publicēts 03.03.2017

No 26. februāra līdz 2. martam Latvijas Sarkanā krusta (LSK) Rēzeknes komitejā viesojās Norvēģijas Oplandes (Oppland) apgabala (Norvēģijas Sarkanais Krusts) brīvprātīgo padomnieks Ragnars Imsets (Ragnar Imset). Šī vizīte notiek sadarbības programmas ietvaros starp LSK Rēzeknes komiteju un NOR Oppland komiteju. Vizītes ietvaros Norvēģijas partneris vadīja apmācību kursu novada sociālajiem darbiniekiem.

Šis apmācību cikls ir turpinājums pagājušā gada (2016.) septembrī iesāktajām apmācībām par pirmo psiholoģisko palīdzību, brīvprātīgo motivāciju, dialogu un konflikta risinājumiem. Šoreiz aktīvākie sociālie darbinieki no Griškānu. Sakstagala, Stružānu, Maltas, Mākoņkalna, Kantinieku, Stoļerovas, Silmalas pagasta tika plašāk izglītoti līderu sagatavošanas apmācībās, lai turpmāk paši varētu vadīt apmācības saviem kolēģiem. Trīs dienu laikā notika dažādas prezentācijas, dialogi, grupu darbs un savas tēmas prezentēšana auditorijai.

Ieguvums bija milzīgs gan savstarpējā komunikācijā, gan jaunu ideju rašanās un vēlme turpināt apmācības.

Gunta Krukovska,
LSK Rēzeknes komitejas izpilddirektore

New ImageNew Image1 New Image4 New Image5

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0