Atvērto durvju diena Maltas PII “ Dzīpariņš”

Publicēts 17.04.2014

Otrdien, 10 aprīlī, Maltas pirmsskolas izglītības iestādē no paša rīta valdīja rosība. Bērnudārzā notika Atvērto durvju diena, līdz ar to visās grupiņās vecāki varēja vērot bērnu ikdienas dzīvi. Rotaļnodarbībās mazie rādīja savas spējas un prasmes, savukārt skolotājas demonstrēja dažādas pieejas un metodiskos paņēmienus jaunu zināšanu apgūšanā. Visas dienas garumā  vecākiem bija dota iespēja vērot, kā bērni apgūst  zināšanas, darba prasmes, kā arī viņu psiholoģisko noskaņojumu, atrodoties pirmsskolas izglītības iestādē, savukārt medmāsa bija sagatavojusi  nepieciešamos materiālus un sniedza konsultāciju vecākiem par koriģējošo vingrošanu.

Skolotājas Aija un Ērika bija sagatavojušas interesantus, radošus uzdevumus, kuros ar lielu prieku iesaistījās gan bērni, gan vecāki. Ar lielu interesi vērojām sporta nodarbību mūsu grupiņā, kurā kārtējo reizi pārliecinājāmies cik nozīmīgas bērna attīstībā ir sporta aktivitātes.  Mūsu sešgadnieku  grupiņā “ Kāpēcīši” kopā ar bērniem, vecākiem un pirmsskolas skolotājām visas aktivitātes vēroja un piedalījās Maltas vidusskolas skolotāja Ilga Kovaļonoka, kura nākamajā mācību gadā būs skolotāja mūsu topošajiem pirmklasniekiem. Pēcpusdienā bija iespēja vērot deju pulciņa nodarbības. Prieks par mūsu bērnu raito soli un taisnām muguriņām. Mēs, vecāki, esam priecīgi ka mūsu bērni apgūst arī šaha spēles pamatus. Tāpēc gribētos pateikties skolotājām un iestādes vadītājai par iespēju ielūkoties mūsu bērnu ikdienā  un par prasmēm un zināšanām, kas tiek sniegtas bērniem, lai tie varētu veiksmīgi uzsākt skolas gaitas.

Inese Leitāne
(grupas “Kāpēcīši” audzēkņa Renāra mamma)

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0