Audriņu pamatskolas skolēni apmeklēja Rēzeknes tehnikumu

Publicēts 14.04.2016

Tuvojas mācību gada beigas Audriņu pamatskolā. Drīz noskanēs pēdējais zvans 9. klases skolēniem un nav tālu arī eksāmenu kārtošanas laiks. Mūsu skolēni arvien biežāk aizdomājas par to, kādu mācību iestādi izvēlēties pēc Audriņu pamatskolas beigšanas, lai turpinātu tālāko izglītību.

22. martā mūsu skolas 8. un 9. klašu skolēni ciemojās Rēzeknes tehnikumā. Viņi bija sajūsmināti par mācību iestādes renovētajām telpām un piedāvāto izglītības programmu izvēli.

8. aprīlī mēs atkārtoti braucām uz Rēzeknes tehnikumu, jo tikām ielūgti uz „Atvērto durvju dienu”. Skolēniem tika dota iespēja izvēlēties sev tīkamo profesiju un padarboties darbnīcās. Daļa skolēnu apskatīja un arī pamēģināja veikt automehāniķa darbu. Citi izvēlējās pabūt pārtikas produktu ražošanas tehniķa amatā, un paši pagatavoja biezpiena sieriņus, saldējumu un kūkas. Dažiem interesēja, kādi ir viesnīcu pakalpojuma speciālistu pienākumi.

Uzzinājām daudz interesanta par tehnikuma tradīcijām, sasniegumiem un ārpusstundu aktivitātēm. Daži no mūsu skolas audzēkņiem ir nolēmuši turpināt mācības Rēzeknes tehnikumā.

Rakstu sagatavoja: 9. klases audzinātāja Margarita Platonova

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0