Autoceļu uzturētājs informēs par ikdienas uzturēšanas darbiem uz autoceļiem šovasar Latgalē

Publicēts 06.08.2018

Ceturtdien, 9. augustā, plkst.11.00 Rēzeknes novada domes konferenču zālē, Atbrīvošanas alejā 95A, VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) valdes priekšsēdētājs Raitis Nešpors informēs Latgales reģiona pašvaldības par ikdienas uzturēšanas darbiem uz autoceļiem vasaras sezonā, pasākumā piedalīsies arī satiksmes ministrs Uldis Augulis un zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Satiksmes ministrs U. Augulis pašvaldību pārstāvjus informēs par autoceļu tīkla attīstību Latgales reģionā, tajā skaitā arī par plānotajiem remontdarbiem 2018./2019. gadā. Zemkopības ministrs J. Dūklavs iepazīstinās par Latgales lauksaimniekiem nepieciešamo ceļu infrastruktūru. Savukārt LAU valdes priekšsēdētājs R. Nešpors prezentēs par aktuālajiem ikdienas uzturēšanas darbiem uz autoceļiem vasaras sezonā. Tiks pārrunāts arī grants ceļu stāvoklis reģionos un plānotie risinājumi situācijas uzlabošanai.

Pēc tam tiks apsekoti valsts autoceļu posmi uz kuriem tiks veikti ikdienas uzturēšanas darbi. Tiks apsekots autoceļa posms V580 Rēzekne-Ciskādi-Ružina no 3 km līdz 11 km, kuram pirms sešiem gadiem tika veikta dubultās virsmas apstrāde, ceļa turpinājumā no 12 km līdz 16 km veiks krūmu atvašu pļaušanu ceļa nodalījuma joslai un savukārt no 16 km līdz 18 km tiks veikta dubultās virsmas apstrāde. Valsts autoceļa posmam V572 Murāni-Mortišķi-Denelišķi no 7 km līdz 8 km tiks veikta greiderēšana ar piekabināmo greideri. Uz objektiem visiem klātesošajiem tiks nodrošināts transports.

Aicinām pašvaldības pārstāvjus, žurnālistus uz tikšanos Rēzeknē, Rēzeknes novada domes konferenču zālē, Atbrīvošanas alejā 95A. Ierašanās no plkst.10.30.

Par LAU:

LAU veic gandrīz 200 dažādus ikdienas uzturēšanas darbus uz valsts autoceļiem. Uzturamo valsts autoceļu kopgarums ir vairāk nekā 20 000 km, no tiem 9 092 km autoceļu ir ar melno segumu un 10 989 km ir grants autoceļu, kā arī ikdienas uzturēšanas darbi tiek veikti uz vairāk nekā 900 tiltiem.

Sigita Audere,
Komunikācijas daļas vadītāja
Tālrunis: 67686908, 28303346
e-pasts: sigita.audere@lau.lv
www.lau.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0