“Bākā” salidoja desmitiem SMARAGDSPĀRU!

Publicēts 10.05.2016

30. aprīlī Ūdenstūrisma centrā (ŪTC) “Bāka” zumēja un mudžēja no lieliem un maziem entuziastiem – velosporta cienītājiem, kuri pulcējās uz pirmo velobraucienu “Bākā” – SMARAGDSPĀRU LIDOJUMS. Diena bija saulaina un brīnišķīgi piemērota šādam pasākumam.

Pirmie uz starta devās paši mazākie sportisti vecuma grupā no 4 līdz 6 gadiem, viņiem sekoja meitenes un zēni (7-10 g.). Pēc finiša jaunie sportisti tika pie medaļām un nelieliem cienastiem no ŪTC “Bāka”.

Pieaugušo, senioru un junioru grupām starts tika dots plkst. 12.00 dienā, sacensības noslēdzās ap plkst. 14.00. Pēc svinīgas, sirsnīgas un jautras apbalvošanas dalībnieki varēja mieloties ar gardu zupu un atgūt spēkus pēc sacensībām.

Šāds pasākums ŪTC “Bāka” tika rīkots pirmo reizi, tāpēc visi ieteikumi, kas dalībniekiem ir radušies pēc pasākuma, tiks uzklausīti, lai uzlabotu nākošo sacensību organizāciju un kvalitāti.

ŪTC “Bāka” administrācija vēlas teikt lielu PALDIES idejas autoriem Dacei Vikšerei un Dagnim Vasiļevskim, visiem dalībniekiem par sapratni, kā arī par atbalstu – Mārim Valainim ar darba grupu no Lubānas, Gaigalavas jaunietēm Laimai Kolnejai, Sandrai Jaundžeikarei, Annai Barinovai, Regīnai Špundzānei, Jolantai Zvejsalniecei, kā arī sporta skolotājai un tiesnesei – Ainai Ceirulei. Milzīgs paldies SIA “Annas receptes” saimniekiem Annai Balodei un Eināram Balodim par gardo zupu. Paldies Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldei un Igoram Derjaginam par sarūpētajām medaļām.

Sacensību rezultāti

Liene Drule,
ŪTC “Bāka” administratore  

IMG_6874 IMG_6818 IMG_6823 IMG_6843 IMG_6846

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0