Bērnības svētki Kaunatas apvienības pagastu bērniem

Publicēts 29.07.2020

Lai padarītu priecīgu un atmiņās paliekošu vasaru, kā arī godinātu pagastu 5-gadīgos, 6-gadīgos bērnus, šogad Kaunatas apvienības pagasti rīko kopīgus Bērnības svētkus “Kā mazs saules stariņš…” Stoļerovā. Šie svētki stiprinās tradīcijas un saliedēs kopīgajās aktivitātēs gan bērnus, gan vecākus. Svētku ietvaros godināsim bērnības gaviļniekus, priecējot ar dāvanām un centrālo akcentu liekot uz šūpolēm, kad bērniņus izšūposim. Kā šāda veida pasākumos ierasts, būs svinīgas runas, apsveikumi un mūzika. Pēc svinīgās daļas ģimenes ar bērniem varēs kopā fotografēties un darboties radošajā daļā “Saldā bērnība”, kur mazajiem gaviļniekiem būs sarūpēti “Saldie pušķi” un iespēja radoši darboties savu interešu darbnīcās: “Akmentiņi”, “Pikucis” , “Mošķīši”.

Noteikti vislielāko prieku radīs labu laiku apstākļu dāvana “Putu ballīte” ārtelpās. Te nu varēs izpausties gan sportiski, gan jautri, pārvēršoties baltos cilvēciņos ar putu aplikācijām. Bērnus pasākuma garumā priecēs un uzmundrinās pasaku varonis Zebriņa.

Mīļi aicinām īpaši gaviļniekus ar vecākiem, krustvecākiem un arī visus pārējos interesentus ņemt aktīvu dalību un pievienoties kopīgos priekos!

Tiekamies 1.augustā plkst. 11.00 Stoļerovas Saietu namā!

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts publicitātes nodrošināšanai un tiks ievēroti visi valstī noteiktie ierobežojumi.

Svētkos aicināti piedalīties Kaunatas apvienības pagastos deklarētie 2014. un 2015. gadā dzimušie bērni. Pieteikšanās un ielūgumu saņemšana pagastu pārvaldēs.

Stoļerovas Saietu nama vadītāja

Dzintra Gribuste

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0