Bērnības svētki Silmalas kultūras namā

Publicēts 10.07.2017

Siltajā un saulainajā vasaras dienā Silmalas kultūras namā notika viens no aizkustinošākajiem tradicionālajiem pagasta pasākumiem – Bērnības svētki.

Šo svinīgo notikumu vienmēr gaida gan bērni, gan viņu vecāki, jo mazo atvasīšu smaidi, bez šaubām, viņiem ir vislielākā bauda acīm un sirdij.

Svētki sākās ar bērniem veltītu iestudējumu “Par kaķu un peļu dzīvi” Griškānu kultūras nama dramatiskā kolektīva “Aizspogulija” izpildījumā. Jāpiebilst, ka visu vecumu skatītāji ar interesi sekoja līdzi izrādei, bet aktieri patiešām iepriecināja ar savu sniegumu. Bērni neilgi bija skatītāju lomā, jo viņus mudināja kāpt uz skatuves, lai ar Kaķi un Pelēm spēlētu jautras rotaļas.

Kad bērni bija izskraidījušies, pienāca laiks godināt šī pasākuma galvenos varoņus – mūsu pagasta iedzīvotājus, kuri šogad svin savu piekto dzimšanas dienu. Šogad svētki tika rīkoti sadarbībā ar Ružinas kultūras namu, tādēļ jubilāru bija krietni vairāk. Ar savu klātbūtni mūs priecēja desmit gaviļnieki no 15 aicinātajiem.

Konkursi, šūpošanās, dāvanas, ziedi, ģimenes un tuvinieku apsveikumi radīja prieka un sirsnības pilnu gaisotni, kas mazajiem gaviļniekiem noteikti paliks atmiņā.

Svētku kulminācija bija brīdis, kad tika ienesta milzīga torte, ko bija sarūpējusi slavenā Gorņicas konditore Broņislava Nikolajeva. Cerams, ka piepildīsies visas vēlēšanās, kuras bērni izteica, kad nopūta svecītes. Tāpat arī gribas ticēt, ka no šiem bērniem reiz izaugs labi cilvēki, kuri saglabās atmiņas par savu laimīgo bērnību.

Svētki beigušies, atstājot pēc sevis pozitīvu gaisotni un laimes atspulgu bērnu acīs. Tā dēļ vien mums, pieaugušajiem, ir vērts un prieks censties!

Natālija Stafecka,
Silmalas kultūras nama vadītāja

IMG_3968IMG_3960 IMG_3954 IMG_3831 IMG_3782 IMG_3740 IMG_3635 IMG_3997

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0