Bezmaksas seminārs lauksaimniekiem

Publicēts 03.05.2019

Lauku attīstības programmas pasākuma “Lauku saimniecību un uzņēmējdarbības attīstība” ietvaros tiks atvērta projektu pieņemšanas kārta apakšpasākumā “Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai, attīstot mazās lauku saimniecības”.

Lauku atbalsta dienestā projektu pieteikumus elektroniski varēs iesniegt no šī gada 17. jūnija līdz 18. jūlijam.

Izvērtējot gan projekta atlases kritērijus, gan atbalsta saņemšanas nosacījumus, vairākas saimniecības ir spējīgas pretendēt uz atbalsta saņemšanu, kas arī būtu pamats tālākai izaugsmei. Ir jānāk, jāinteresējas un jānoskaidro savas iespējas. Pirms uzņemties saistības, jāizprot projekta būtība.

Tāpēc SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”(LLKC) Rēzeknes birojs Valsts Lauku tīkla (VLT) ietvaros rīko bezmaksas semināru, lai sniegtu informāciju gan par minēto pasākumu, gan par nodokļiem un grāmatvedības uzskaiti saimnieciskās darbības veicējiem, kā arī informāciju par Altum atbalsta programmām lauksaimniekiem. Jautājumi ir saistīti un būtiski, īpaši saimniecībām, kuras plāno iesniegt projektu.

Seminārs notiks 8. maijā, plkst.10.00 Rēzeknē, Dārzu ielā 7a.

Ar semināra programmu var iepazīties SIA “LLKC” vai VLT mājaslapā.

Pieteikties dalībai seminārā un precīzāku informāciju var saņemt, zvanot vai rakstot Rēzeknes nodaļas uzņēmējdarbības konsultantei Sanitai Geduševai, tel.nr. 26524227, e-pasts: sanita.geduseva@llkc.lv vai lauku attīstības konsultantei Anastasijai Saleniecei, tel.nr.25645875, e-pasts: anastasija.saleniece@llkc.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0