Cepurīšu ballīte Vērēmos

Publicēts 15.11.2016

26. oktobrī Vērēmu pagasta bibliotēka sadarbībā ar Jauniešu centru rīkoja pasākumu bērniem “Hat Party” jeb “Cepurīšu ballīte”. Katram pasākuma dalībniekam bija mājas uzdevums sagatavot oriģinālu, atbilstošu savam tērpam cepurīti, kas visa vakara gaitā tika vērtēta. Pasākuma noslēgumā tika izvēlēta “SUPER CEPURE 2016”, kā arī bērniem pasniegtas citas nominācijas.

Pasākumā piedalījās 15 bērni, kas bija sarūpējuši oriģinālas, košas un skaistas cepurītes. Bērni bija ieradušies uz pasākumu pie Cepurīšu karalienes, kas viņiem vakara gaitā lika iejusties modeļu lomā. Katrai cepurītei bija savs nosaukums un bērni tās gan demonstrēja, gan arī reklamēja. Protams, vakara jautrākais dalībnieks bija Raganiņa, kas bērniem lika smieties, jestri dejot un spēlēt dažādas spēles. Vakara gaitā bērni guva jaunas zināšanas par cepuru vēsturi, izcelsmi, pielietojumu un to veidiem. Izrādījās, ka bērni daudzus cepurīšu veidus jau zināja, bet bija arī tādi, kas viņus pārsteidza.

Jauniešu centrā bērniem bija sarūpēts cienasts, ar ko viņi cienājās pirms nomināciju pasniegšanas.

2016.gada SUPER CEPURĪTES titulu ieguva Anastasija Porazenko, bet ne viens no pasākuma dalībniekiem nepalika bez nominācijas un veicināšanas balvas. Tika pasniegtas tādas nominācijas, kā SKAISTĀKĀ, ORIĢINĀLĀKĀ, GARĀKĀ, MAZĀKĀ, RADOŠĀKĀ,SPILGTAKĀ, PUĶAINĀKĀ cepure.

Ceram šāda veida pasākumu ieviest kā tradīciju Vērēmu pagastā, lai bērni varētu radoši izpausties un lietderīgi un saturīgi pavadīt savu brīvo laiku.

Vērēmu pagasta Jaunatnes lietu speciāliste Agita Gutāne

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0