Cīņa volejbola laukumos saasinās

Publicēts 14.01.2020

Janvārī tika izspēlētas 24 spēles Sābru volejbola līgā (SVL). Sieviešu grupā uzvarētājs jau ir noskaidrojies, par to kļuva komanda “Jēkabpils”. Aktuāla palikusi 2. vieta, par to cīnās Rēzeknes BJSS un SK ”Kuorsova”.

Kungiem čempions tiks noskaidrots tikai izslēgšanas spēlēs, par ko pacīnīsies astoņas komandas. Priecē, ka pašreiz pirmās divas ailītes turnīra tabulā aizņem Rēzeknes novada komandas – “Rogovka” un “Saldie”. Noskatoties spēles, joprojām nevar prognozēt SVL uzvarētāju, uz šo titulu pretendē piecas līdz sešas komandas. Uzvarētāju noskaidros nianses. Bez balvas nepaliks arī regulārā čempionāta uzvarētājs. Tas tiks apbalvots ar SK”LATGOLYS VONOGI” kausu.

Tuvāku informāciju- foto, video, statistiku, komentārus- var atrast https://www.facebook.com/sabruvolejbolaliga/

 

 Oskars Krukovskis( SK „LATGOLYS VONOGI”)

SVL līderi (dāmas)
SVL līderi (kungi)
SVL tabula (dāmas)
SVL tabula (kungi)

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0