Dabas izglītības centrs „Rāzna” vasarā pagarina darba laiku

Publicēts 05.06.2015

Dabas aizsardzības pārvaldes dabas izglītības centrs ”Rāzna” no jūnija līdz septembrim būs atvērts ne tikai darba dienās, bet arī katra mēneša pirmajā sestdienā un trešajā svētdienā. Centrā var saņemt informāciju par Rāznas nacionālo parku, tā dabas un kultūrvēstures vērtībām, spēlēt vides izziņas spēles, piedalīties tematiskos pasākumos, kā arī basām kājām izstaigāt sajūtu takas centra tuvumā. Apmeklētājiem iespējams aplūkot ekspozīciju „Iepazīsti un sajūti Rāznas nacionālo parku!”.

Piedāvātās aktivitātes piemērotas dažāda vecuma un interešu mērķgrupām, bet vasarā īpaši tiek gaidītas ģimenes ar bērniem. Dabas izglītības centra apmeklējums un dabas izglītības nodarbības ir bezmaksas. Ir pieejama autostāvvieta un ierīkots velosipēdu statīvs. Pie ēkas ir uzbūvēta uzbrauktuve, lai centru var apmeklēt cilvēki ratiņkrēslos vai māmiņas ar ratiņiem.

Sajuutu taka _RaznaPar ierašanos lūgums informēt iepriekš, zvanot 29139677 (Regīna) vai 27892916 (Irēna).

Dabas izglītības centrs „Rāzna” atrodas Skolas ielā 3, Lipuškos, Mākoņkalna pagastā, Rēzeknes novadā, darba laiks – no 8.30 līdz 16.30.

Vairāk informācijas par dabas izglītības centriem Latvijā un to darbību – Dabas aizsardzības pārvaldes mājaslapā sadaļā „Vides izglītība”


Informāciju sagatavoja:
Dabas aizsardzības pārvaldes
Sabiedrisko attiecību un vides izglītības nodaļas
vadītāja Inese Pabērza

Papildus informācija:
Regīna Indriķe
Dabas aizsardzības pārvaldes
Latgales reģionālās administrācijas
Dabas izglītības centra “Rāzna” vadītāja,
Mob. tel.: 29139677

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0