Daugavpilī notiks Latgales Vecāku forums

Publicēts 27.11.2014

6. decembrī Daugavpilī, Latviešu kultūras centrā, no 11. līdz 16.00, notiks Latgales Vecāku forums 2014. Šādi Latvijas Vecāku forumi līdz šim jau trīs reizes notikuši Rīgā, bet, lai dotu iespēju piedalīties vecākiem citur Latvijā, šoreiz forums tiek organizēts Latgalē.
Kopā ar labākajiem nozares ekspertiem diskutēsim par izglītības kvalitāti, vidi, pieejamību un iespējām Latgalē, kā arī vecāku lomu bērnu izglītošanā un skolas dzīvē. Dalīsimies pieredzē un iegūsim jaunus domubiedrus sadarbībai. Plašāka informācija par lieliskajiem ekspertiem, dienas kārtību un reģistrācija dalībai šeit.

28. novembrī Rīgā notiks domapmaiņa par risinājumiem, lai uzlabot sadarbību starp vecākiem un skolu, īpaši risinot sarežģītas situācijas. Plašāka informācija un pieteikšanās šeit.

Un, visbeidzot, – tiek veikta nacionāla līmeņa aptauja, lai apzinātu vecāku viedokli par bērnu izglītības iespējas Latvijā. Lūdzam vecākus veltīt 10 minūtes laika tās aizpildīšanai.
Aptauja šeit.

Šīs iniciatīvas tiek īstenotas ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu.

Ja jums ir kādi jautājumi, esiet laipni aicināti sazināties ar Kristīni Dūdiņu pa tālruni 26161640 vai e-pastu vecakuforums@vecakuforums.lv .

Kristīne Dūdiņa
Tālr.+371 26161640
www.vecakuforums.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0