Dricānu skolēni gatavo putnu būrīšus

Publicēts 22.04.2014

Apsekojot Dricānu vidusskolas nelielo parku, EKOskola nolēma aicināt skolēnus mājās uzmeistarot un atnest uz skolu putnu būrīti mazajiem dobumperētājiem. Dobumperētāji putni barībā izmanto galvenokārt kukaiņus, tajā skaitā skuju un lapu koku kaitēkļus. Savukārt būrīšu izlikšana parkā dos iespēju piesaistīt putnus tuvāk skolai un tos iepazīt.

Projektu nedēļas laikā šim aicinājumam atsaucās septiņi skolēni, kuri ar vecāku,  vecvecāku vai vecāko brāļu palīdzību sarūpēja mājvietu putniem. Visiem putnu būrīšiem tika piešķirtas nominācijas – piemēram, “būrītis ar pārbaudītām vērtībām” vai “īsts viesu nams”. Putniņu vārdā paldies par jaunajām mājvietām gribam pateikt Kristapam Vugulam (2. kl.), Elīnai Saulītei (5. kl.), Markusam Kalvānam (5. kl.), Jānim Vesperam (5. kl.), Pēterim Laizānam (7. kl.), Jānim Lavrinovičam (8. kl.) un Edmundam Laizānam (8. kl.). Skaties dabā!

Dricānu vidusskolas EKOpadome

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0