Dzejas stunda Verēmu pamatskolā

Publicēts 19.09.2014
Dzeju lasa Anna Rancāne

Kad laukā sarkanīgas ,dzeltenīgas un draiskulīgas lapas sāk rotaļāties pa zemi, klāt ir Dzejas dienas. Šogad tās Verēmu pamatskolā bija neparastas. Pirmoreiz pie mums viesojās ļoti interesanta un jauka dzejniece un publiciste, mūsu novadniece, Anna Rancāne, kas atklāti runāja par sev mīļām lietām, lasīja dzeju un ļāva ielūkoties savā būtībā. Tika uzdoti dažādi jautājumi, rastas atbildes. Cik daudz mēs uzzinājām par dzejnieci!

Arī mūsu skolas skolēni skandēja A. Rancānes dzeju. Tik emocionāli dziedāja dziesmu ”Skaidra volūda”. Sākumskolas skolēni bija izveidojuši krāšņu rudens ziedu kompozīciju izstādi.

Tikšanās aizritēja ātri un interesanti. Paldies visiem par atbalstu pasākuma sagatavošanā!

Zinaīda Kūkoja
Verēmu pamatskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja

Verēmu pamatskolas pirmklasnieki sagatavojuši dzejas kompozīciju un zīmējumusDzeju lasīja arī lielie - 9. klase

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0