Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balva

Publicēts 17.02.2020

Eiropas Parlaments aicina jauniešus piedalīties konkursā un iesniegt līdz 2020.gada 21.februārim pašu izstrādātus projektus, kas paredzēti jauniešiem.

KURŠ VAR PIEDALĪTIES?

Projektus konkursā par Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balvu var iesniegt jaunieši vecumā no 16 līdz 30 gadiem no jebkuras ES dalībvalsts.

Projektus var iesniegt gan individuāli, gan — vēl jo labāk — grupās. Ar šiem projektiem būtu jāveicina sapratne Eiropā un visā pasaulē, jāsekmē kopīgas Eiropas identitātes un integrācijas sajūtas veidošana, jānodrošina paraugs jauniešiem, kas dzīvo Eiropā, un jāpiedāvā praktiski piemēri tam, kā eiropieši sadzīvo, veidojot vienu kopienu.

KĀDA VEIDA PROJEKTUS VAR IESNIEGT?

Iepriekšējie uzvarētāji ir ieguvuši balvas par tādiem projektiem kā jauniešu apmaiņa, sporta, mākslas vai kultūras pasākumi vai arī par tiešsaistes projektiem, kuriem piemīt Eiropas dimensija. Šajā tīmekļa vietnē ir pieejama informācija par iepriekšējo uzvarētāju projektiem.

Vairāk lasīt šeit

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0