Feimaņu KN amatierteātru kopa „Savējie” ciemojas pie sābriem

17.11.2015

Kultūra

Kad rudens darbi ir padarīti, tad ir pienācis laiks doties ciemos pie kaimiņiem. 7. novembrī Feimaņu kultūras nama (KN) amatierteātru kopa „Savējie” piedalījās amatierteātru saietā „Sābri”, kas notika Viļānu kultūras namā.
Skatītājiem bija iespēja noskatīties septiņas izrādes - Viļānu KN amatierteātris parādīja J. Venediktovas lugu krievu valodā, Lendžu KN dramatiskais kolektīvs „Atspūļa” - „Dubultais randiņš”, Lubānas amatierteātris „Priekšspēle” – „Hugo Diegs brauc uz Bambāļiem,” Sakstagala teātra draugu kopa - humoresku „Sveiks lai viņš dzīvo!”, Galēnu KN amatierteātris „Punculīši” – „Paģiru rīts”, Līvānu KC amatierteātris – „Pašu audzināts.”
Feimaņu KN amatierteātris „Savējie” uzstājās ar pirmizrādi „Katram sava politika” pēc P. Apšinīka darba motīviem. Pateicos aktieriem – Arnoldam Tarandam, Anitai Verčinskai, Kārlim Tarandam un Vitai Ameļko par ieguldīto darbu izrādes tapšanā. Vēlos uzslavēt Vitu Ameļko par drosmi un uzdrīkstēšanos piedalīties izrādē, jo tā bija viņas pirmā debija.
Kopā mums viss izdevās!
 
Dramatiskās kopas „Savējie” vadītāja Ināra Reinika
 

Noklikšķini, lai noklausītos iezīmēto tekstu!