Feimaņu pagastā noskaidroti dambretes turnīra 2016 uzvarētāji

Publicēts 12.01.2016

Feimaņu pagasta kultūras namā 10 . janvārī notika pagasta čempionāts dambretē. Sacensībās piedalījās 20 dalībnieki trijās vecuma grupās.

Jaunāko dalībnieku konkurencē 1. vietu ieguva Kristīne Fjodorova, 2. vietu – Maija Livdāne, savukārt 3. vietu – Vladislavs Čerņavka.

Jauniešu grupā stiprākais bija Vladislavs Karaņevskis. Dažus punktus mazāk ieguva un otro vietu izcīnīja Daniels Pujāts, bet trešā medaļa nonāca Raivja Spaļa īpašumā.

Pieaugušo spēlētāju bija visvairāk, bet tas tikai palielināja konkurenci. Šajā grupā pārliecinošu uzvaru guva Nikolajs Čerņavka. Sudraba medaļa tika Aleksandam Mihailovam, bet bronzu ieguva Laura Livdāne.

Dambretes turnīrs Feimaņos notiek jau trešo gadu. Kopumā pasākums bija izdevies, pat tie, kas netika pie medaļām, nebija noskumuši, jo galvenais jau ir spēles prieks un azarts. Visi kopā nolēma, ka arī turpmāk spēlēs aizrautīgo spēli, kas ir lielisks brīvā laika pavadīšanas veids un attīsta loģisko domāšanu.

Aivars Mežatučs
Feimaņu pagasta Jaunatnes lietu speciālists 

IMG_2444IMG_2463

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0