Festivāls “Otrā elpa 2019” Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā

Publicēts 30.05.2019

Mūsu skolā visu mācību gadu darbojās Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” pulciņi “Deju mikslis” un “Domā zaļi – lieto vēlreiz!”. Skolēni iestudēja dažādas dejas, ieguva zināšanas par vides aizsardzību un iepazina lietu otrreizējās lietošanas iespējas. Mācību gadam noslēdzoties, pulciņu dalībnieki aicināja skolas biedrus uz festivālu “Otrā elpa”. Festivāla atklāšanas koncertā baudījām desmit deju priekšnesumus, meitenes modes skatē demonstrēja apģērbu pārvērtības, kā arī ar dziesmām aicinājām uzstāties skolas kori un 4. klases skolnieci Agnesi Doroščonoku. Skolas izstāžu zālē varēja aplūkot skolēnu darbu izstādi.

Pēc koncerta mūsu skolas skolotāji bija sagatavojuši skolēniem radošās darbnīcas, kurās bija iespēja no otrreizējiem materiāliem izgatavot jaunas skaistas lietas, iepazīt pirogrāfijas tehniku kā iespēju koka priekšmetu pārvērtībām, padziļināt vides aizsardzības zināšanas ar interaktīvo spēļu palīdzību, apmeklēt kvesta istabu, piedalīties dziesmu, deju un sporta aktivitātēs līdz atveras otrā elpa.

Festivāla noslēgumā visi pulcējāmies skolas aktu zālē uz kopēju mūzikas darbnīcā apgūto dziesmu un visas skolas kopdeju no disko darbnīcas. Skolēniem ļoti patika festivāls. Tajā valdīja priecīga, pozitīva, izzinoša gaisotne. Mums visiem – gan skolēniem, gan skolotājiem ir atvērusies otrā elpa jaunām, radošām idejām!

Paldies par atbalstu festivāla norisē skolas direktorei Silvijai Freibergai un biedrības “Cilvēka bērns” valdes priekšsēdētājai Inārai Šindarjovai.

Festivāla vadītāja, vizuālās mākslas skolotāja Anita Doroščonoka

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0