Florbola turnīrs Dricānos

Publicēts 05.03.2018

Dricānu vidusskolas jaunieši ir aktīvi florbola spēlētāji, tāpēc radās doma par florbola turnīra organizēšanu skolā. Pateicoties Dricānu vidusskolas administrācijas un  Rēzeknes novada Izglītības pārvaldes atbalstam, 25. februārī Dricānos tika aizvadīts pirmais florbola turnīrs. Pieteicās sešas komandas: Dricāni, Viļāni, “Viļāni U14″, “Rēzekne 35+”, “Spāks” un komanda “Vilki”. Tika izspēlēts apļa veida turnīrs, kurā komandas izspēlēja spēles katra ar katru, un četras labākās komandas spēja tikt pusfinālā. Kopā tika aizvadītas 34 spraigas un elpu aizraujošas spēles, visas komandas cīnījās līdz pēdējam un galu galā tika noteikti uzvarētāji.

4. vietu ieguva komanda “Spāks”, kura pusfinālā spēkojās ar komandu “Viļāni”. Ļoti saspringtā spēlē “Viļāni” ieguva iespēju spēlēt finālā (1:5). 3. vietu ieguva komanda “Rēzekne 35+”, kura piekāpās mājinieku Dricānu komandai (4:2) un pēc tam aizvadīja spēli par 3. vietu ar komandu “Spāks”, un tikai pēcspēles metienu sērijā “Rēzekne 35+” bija pārāki (4:3). 2. vietā ierindojās Dricānu komanda, kura zaudēja Viļānu komandai.  “Viļāni” kļuva par „Dricānu kausa ieguvējiem” (1:5).

Sacensību mērķis bija veicināt aktīva dzīvesveida popularizēšanu Rēzeknes novada iedzīvotājiem. Visas komandas bija vienlīdz spēcīgas, dažām pietrūka mazliet veiksmes, bet noteikti visas komandas vēl tiksies citos turnīros!

Liels paldies atbalstītājiem, dalībniekiem un Dricānu vidusskolas administrācijai!

Informāciju sagatavoja Jānis Gorodničijs,
Florbola turnīra organizators

4W5A1745 4W5A2116 4W5A2428 4W5A2487

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0