Gada romantiskākā diena

Publicēts 22.02.2018

Gada romantiskā jeb Svētā Valentīndiena klāt. Tā ir diena, kad cilvēki viens otram teic mīļus vārdus, dāvina ziedus, dāvaniņas, apsveikuma kartiņas un cenšas būt bezgala mīļi. Mēs visi zinām, ka 14. februāris ir Valentīndiena, taču diez vai katrs zina, kas tad īsti ir tas Valentīns, un kāpēc zem anonīmām mīlas vēstulītēm kā adresāts jānorāda tieši šis vārds.

Svētā Valentīna dienas tradīcijas un paražas saglabājušās no seniem laikiem līdz mūsdienām. Jauki, ja varam atrast laiku saviem mīļajiem: varbūt diena, ko veltām tikai viens otram, varbūt mīļa īsziņa, lai pateiktu, ko jūtam… Ne jau katru dienu to izdarām, ikdienas pienākumi ģimenes dzīvi diezgan bieži atstāj otrajā plānā.

Gatavojoties Valentīndienas pasākumam, jau iepriekšējā nedēļā Audriņu pamatskolā tika izveidots Amoriņa pasts, kurā ikviens skolēns vai skolas darbinieks varēja ielikt mīļas vēstulītes un apsveikumus.

Skolas aktu zālē pulcējās gan lieli, gan mazi, lai kopā interesanti pavadītu laiku šajā romantiskajā dienā. Vispirms klātesošie saņēma Amoriņa sūtījumus – vēstulītes un apsveikumus. Visi kopā dalījāmies informācijā, ko zinājām par Valentīndienas tradīcijām un leģendām. Pasākuma turpinājumā ļāvāmies jautriem konkursiem un rotaļām, tādā veidā veicinot draudzību, skaļi veltījām cits citam komplimentus, kas ir ļoti iederīgi šajā dienā.

Mīliet un Jūs tapsiet mīlēti!

Pasākuma organizatori un koordinatori Audriņu pamatskolas 8. un 9.klases skolēni un klases audzinātāja Iveta Rundāne

IMG_5545 IMG_5547 IMG_5561 IMG_5576

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0