„Ģimenes diena” Kruķu pamatskolā

Publicēts 02.06.2015

Mācību gada beigās Kruķu pamatskolā tradicionāli norisinās „Ģimenes dienas” pasākums. Šos sporta svētkus ar nepacietību gaida skolēni, skolotāji un arī vecāki. Pateicoties „Ģimenes dienai”, tiek veicināta skolas un ģimenes sadarbība, skolēni satuvinās ar skolasbiedriem un arī vecākiem.

Katru gadu skolotāji rūpīgi gatavojas šim pasākumam – izdomā jaunus konkursus, sporta spēles un stafetes – radot pārsteigumu gan skolēniem, gan arī viņu vecākiem.

Šogad pasākums tika rīkots 28. maijā. Izlozes rezultātā tika izveidotas sešas komandas, kurās piedalījās skolēni un viņu vecāki. Skolas teritorijā norisinājās deviņas dažāda veida neparastas aktivitātes, piemēram, skolēni un vecāki varēja mest maisiņu ar „zeltu”, palaist „NLO bumbas”, iejusties pirotehniķa lomā, uzlaikot austrumu deju tērpu un uzdejot vēderdeju, lēkt kā ķenguri, mest mērķī kā indiāņi, noteikt desmit dažādu produktu smaržas, pārbaudīt savu lokanību spēlējot „TWISTER.” Sporta svētku noslēgumā komandas pulcējās uz kopējo stafeti, kurā tika pārbaudīta komandas saliedētība.

„Ģimenes diena” noslēdzās ar pusdienām svaigā gaisā pie ugunskura. Bet pēc tam dalībniekus sagaidīja saldās balvas un medaļas.

Cerams, ka šī tradīcija turpināsies arī nākotnē… Vēlamies pateikt īpašu paldies skolēnu vecākiem par aktīvu piedalīšanos un skolas darbiniekiem par svētku organizēšanu!

Kruķu pamatskolas kolektīvs

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0