Ģimenes svētki Kaunatā

Publicēts 03.06.2019

Par godu Starptautiskajai ģimenes dienai un Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai 1. jūnijā Kaunatā notika Ģimeņu svētku pasākums.

Šogad svinot šos svētkus akcents tika likts uz kopā būšanu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu visiem kopā. Svētki sākās ar kopīgu gājienu pa Kaunatas ciemu, svētku dalībnieki bija īpaši sagatavojuši savu vizuālo tēlu šim gājienam. Gājienā piedalījās mikipeles, klauni, tirkīza krāsas ģimene, valdziņu ģimene u.c. Pēc gājiena dalībnieki varēja aktīvi darboties Kaunatas tautas nama pagalmā, kur kopīgi uz asfalta tika veidots zīmējums. Jauniešu centra vadītāja aicināja piedalīties radošajā darbnīcā, kur ikviens varēja uztaisīt sev kādu puķi, kas palika par atmiņu no šī pasākuma. Bērniem kopā ar vecākiem bija iespēja spēlēt dažādas galda spēles, pārbaudīt savu lokanību twister spēlē. Tika izveidots jauks foto stūrītis, kur varēja nofotografēties izmantojot dažādus aksesuārus. Bet vislielāko prieku bērniem sagādāja piepūšamās atrakcijas. Te varēja izvizināties un izlēkāties no visas sirds. Pasākums izdevās jauks un sirsnīgs.

Ģimene vienmēr bijusi un vienmēr būs tas spēka avots, kas ļauj pacelties pāri dzīves grūtībām un gūt atbalstu jebkādā dzīves situācijā. Ja ir stipras ģimenes, tad ir arī stipra valsts. Ikvienam bērnam ir tiesības uz laimīgu un prieka pilnu bērnību. Mūsu, pieaugušo, pienākums un uzdevums ir apvienot spēkus un nodrošināt nepieciešamo atbalstu un drošu vidi. Bērns, kurš juties droši un labi ģimenē, varēs pilnvērtīgi piepildīt savu pieaugušā cilvēka dzīvi un veidot labāku sabiedrību.

Paldies Kaunatas jauniešu centram par sadarbību pasākuma norisē. Liels paldies visiem pasākuma dalībniekiem. Būsim priecīgi un parādīsim mūsu bērniem, ka svētkus svinēt kopā ir jauki. Mācīsimies piepildīt kopā būšanas svētkus.

 

Ligita Jokste – Bogdanova,
Kaunatas tautas nama vadītāja

IMG_1486 IMG_1499 IMG_1504 IMG_1514 IMG_1523 IMG_1525 IMG_1528 IMG_1529 IMG_1538

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0