“Ģimeņu ziemas sporta diena” ŪTAC “Bāka” aizvadīta

Publicēts 22.02.2017

Sestdiena, 18. februāris, Ūdens tūrisma attīstības centrā “Bāka” tika aizvadīts aktīvā, sportiskā sacensību garā.

Sacensību “Ģimeņu ziemas sporta diena” galvenais notikums bija ģimeņu sacensības 5 dažādās aktivitātēs. Paralēli sacensībām notika arī individuālās sacensības 2 aktivitātēs – zemledus makšķerēšana un “Metiens vārtos”. Aktivitāte “Ātrslidošana” nepiemēroto laikapstākļu un drošības apsvērumu dēļ tika atcelta.

Ģimenes sacensību laikā krāja punktus tādās aktivitātēs kā ragavu vilkšana, metiens vārtos, aklais volejbols, sniegavīra velšana un orientēšanās centra teritorijā. Komandām gāja dažādi, kādā aktivitātē kādai komandai veicās labāk, citā sliktāk, bet vislielāko punktu skaitu sacensībās un pirmo vietu ieguva Anckinu ģimene, kas bija arī pacentušies un izdarījuši mājasdarbu konkursam “Oriģinālākās ragavas”, tādā veidā iegūstot papildus punktus. Godpilno otro vietu ieguva Druļu ģimene, kas arī bija sagatavojuši savas ragavas konkursam un trešo vietu izcīnīja Graudiņu ģimene, kas sacensībās piedalījās ar vectēvu Voldemāru Vabali. Paldies par aktīvu dalību sacensībās sakām arī Gulbīnu un Taukuļu ģimenēm.

Zemledus makšķerēšanā godpilno pirmo vietu ar nozvejoto zivju svaru 2,550 kg ieguva Kārlis Kolnejs.
Sacensībās kopā piedalījās un no laikapstākļiem nenobijās 25 dalībnieki. Sakām paldies visām ģimenēm par dalību sacensībās.
Paldies ŪTAC “Bāka” vadītāja saka arī centra darbiniekiem un Rēzeknes novada domei.

ŪTAC “Bāka” vadītāja
Gunita Ākule

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0